22 Říj

Nejžádanější náhradní díly Gorenje do lednic a mrazáků

Náhradní díly jsou ideálním řešením, jak prodloužit životnost lednic a mrazáků Gorenje na maximum. Využijte potenciál a funkčnost svých kuchyňských spotřebičů, nenechejte drobné závady neplánovaně nabourat váš rodinný rozpočet. Objevíte-li závadu na některém ze součástek, nezoufejte, náhradní díly Gorenje dokážou pomoci každému typu lednic a mrazáků.

Dollarphotoclub_42559101

Náhradní termostaty Gorenje

Termostat je součástka, jež zajišťuje kontrolu správné teploty ve spotřebiči. Obzvláště u ledniček a mrazniček je její správná funkčnost nezbytná. Nefunkční termostat způsobuje zvýšení spotřeby elektrické energie, nadměrnému namražování a ledovatění vody, nebo naopak jejímu roztápění. Nesprávně udržovaná teplota také může vést ke znehodnocování uložených potravin, jejich rychlejšímu podléhání zkázy, nechtěnému zmražení, nebo nasáknutí roztopenou vodou. Pro svou nepostradatelnost je náhradní termostat Gorenje jednou z nejžádanějších součástek pro kombinované lednice.

230173-motor-ventilatoru-gorenjeU většiny moderních lednic a mrazáků se dodávají termostaty pro kombinované spotřebiče. Kombinované zařízení znamená spojení lednice spolu s mrazákem v jednom přístroji. Kombinované lednice jsou používany majoritním zastoupením v českých domácnostech. Je však možné sehnat u autorizovaných prodejců i termostaty Gorenje pedálně do mrazáků. Ty nejčastěji poptávají restaurační zařízení.

Správný náhradní termostat Gorenje pro typ vašeho spotřebiče nejlépe stanovíte dle informací v manuálu, který byl součástí nákupu. Pokud manuál již nevlastníte, parametry lze vyčíst z původní součástky. Nejpodstatnějším určujícím bodem pro výběr vhodného náhradního dílu je typ lednice či mrazáku. Nejste-li si jisti, požádejte o radu přímo u prodejce. Odborný personál je schopen určit součástku i na základě typu samotného přístroje. Při koupi online pak máte ze zákona dvou týdenní možnost vrácení nepoužitého zboží, a to i pokud by zakoupená součástka byla špatně zvolena.