22 Říj

Drobné náhradní díly Gorenje – madla, knoflíky, žárovky

Drobné součástky jakými jsou madla, dvířka, knoflíky, nebo žárovky jsou vystaveny silnému mechanickému opotřebování. I s opatrným zacházením mohou být tyto části vašeho spotřebiče poškozeny. Díky náhradním dílům Gorenje nemusíte mít obavy z nevratného poškození, nebo snížení funkčnosti lednice, pračky, varné techniky, či jakéhokoli jiného přístroje.

Dollarphotoclub_70069921

Madla Gorenje ke sporákům, lednicím a mrazákům

Madla jsou nejvíce zatěžovanou částí každého spotřebiče. Ke kontaktu s nimi dochází pokaždé, když přístroj využíváte. Přiznejme si, že ve spěchu se nechováme vždy opatrně. Prudká škubnutí za madlo mohou při vyvinutí silnějšího tahu způsobit naprasknutí, nebo dokonce úplné ulomení. Přestože se jedná především o kosmetickou vadu na kráse vašeho spotřebiče, jeho výměna bude v nejbližší době nezbytná. Naprasklá madla znehodnotí celý výsledný efekt byť i z nejmodernějšího domácího spotřebiče.

Naštěstí je na trhu k dostání velký výběr náhradních madel pro lednice, myčky, pračky a další přístroje v různých barvách a typech. Mezi nejprodávanější madla se řadí náhradní rukojeť sporáku Gorenje.

Náhradní knoflíky Gorenje

375234-gorenje-knoflik-termostatuKnoflíky jsou stejně jako madla Gorenje poptávanou součástkou. Jejich poškození je více než u prasklého madla praktickou záležitostí. Knoflík představuje regulační prvek ke každému zařízení a na jeho funkčnosti závisí funkce celého přístroje. Knoflíky v různých barevných provedeních nabízí autorizované e-shopy i kamenní prodejci. Široká škála náhradních dílů umožní zvolit vhodný typ, který dokonale padne k danému spotřebiči.

Žárovky Gorenje – světlo pro vaše spotřebiče

Žárovky se mohou za léta fungování snadno opotřebit, jsou-li vystaveny častému používání, rychlému zapínání a vypínání světla, vysoké teplotě a dalšími faktory. Především žárovky do lednic a sporáků mají své nepostradatelné uplatnění. Pokud světlo vašeho spotřebiče přestane fungovat, je vhodné mít v domácnosti vždy jedno náhradní. Originální žárovky Gorenje se vyznačují nejen dlouhou životností, ale i ekonomickou úsporou energie.