22 Říj

Pojistky Gorenje aneb součástka, kterou je dobré mít v zásobě

SAM_0124Pojistky Gorenje se pyšní vysokou kvalitou a to i v domácnostech s nepříliš dobře zajištěnou elektrickou sítí. Bohužel však ani natolik erudovaný výrobce nemůže zabezpečit neopotřebování pojistek při jejich vysokém přetížení. Pojistka se může poškodit nejčastěji lidským zaviněním. Z neuvědomělosti můžeme pojistku přetížit zejména při domácích pracích. Všichni známe úklidové víkendy, kdy ve stejný čas pere pračka, vrtačka navrtává novou poličku, žehlí se prádlo a při tom všem se na sporáku vaří nedělní oběd. V okamžiku vysokého vypětí domácí sítě může dojít ke zničení pojistky. Pojistka může být rovněž opotřebovaná působením času. Plynoucí léta oslabují její výkon a v momentě většího vypětí vypoví službu.

Proč je dobré mít doma náhradní pojistku Gorenje?

Náhradní pojistka Gorenje vám usnadní život. Jak už to s elektrickými spotřebiči a jejich součástkami bývá, vypoví službu v nejméně vhodném momentu. Pojistka je malá součástka, která stojí několik desítek korun, mít ji ale po ruce, když stará pojistka zkratuje, je k nezaplacení.

Instalace moderní pojistky je navíc natolik jednoduchá, že ji zvládne vyměnit i laik. Vyměníte pojistku a za několik minut můžete pokračovat v dosavadní práci bez zdržení a cesty do nejbližšího elektra.

Typy pojistek Gorenje

Náhradní pojistky značky Gorenje vybírejte primárně dle druhu spotřebiče, ale i dle dalších parametrů. Každá tepelná pojistka má své označení. To zahrnuje specifikaci modelu a typu pojistky. Identifikační parametry naleznete přímo na součástce, nebo v manuálu, jež ke spotřebiči přísluší. Nejste-li si jisti s výběrem, schopný personál vám dokáže poradit i na základě modelu spotřebiče.